Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Karate WKF 2016
W dniu 11 grudnia 2016 r. w Brzozówce k/ Torunia po raz piąty odbyły się Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Karate WKF o Puchar Wójta Gminy Obrowo. W zawodach udział wzięli najmłodsi zawodnicy Klubu "YAMABUSHI", którzy okazali się bezkonkurencyjni zdobywając Puchar Wójta Gminy Obrowo jako najlepszy Klub Turnieju. Zawodnicy Klubu "YAMABUSHI" zdobyli łącznie 43 medale, w tym: 18 złotych, 8 srebrnych i 17 brązowych. Najlepszą zawodniczką turnieju została Aniela Dzedzej, a najlepszym zawodnikiem Igor Brzościkowski - oboje z Klubu "YAMABUSHI".
Medale dla Klubu "YAMABUSHI" zdobyli:
Złoto:
1. Gabriela Ziemiańska - kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze;
2. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 10 lat;
3. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
4. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi;
5. Oskar Brzeziński - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi;
6. Jan Fierek - kata indywidualne chłopców 9 lat;
7. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 10 lat
8. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne chłopców 11 lat;
9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne chłopców 12-13 lat;
10. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 10 lat (+25 kg);
11. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 11 lat (OPEN);
12. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopców 9 lat (OPEN):
13. Mateusz Brzościkowski - kumite indywidualne chłopców 10 lat (OPEN);
14. Kacper Jankowski - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg);
15. Kacper Rosiński - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+55 kg);
16. Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze (fantom);
17. Anna Malik, Aleksandra Malik, Magdalena Malik - kata drużynowe dziewcząt 10-13 lat;
18. Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski, Igor Brzościkowski- kata drużynowe chłopców 11 lat i młodsi
srebro:
1. Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi;
2. Fabian Sojka - kata indywidualne chłopców 9 lat;
3. Igor Brzościkowski - kumite indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (OPEN);
4. Jakub Lipkowski - kumite indywidualne chłopców 9 lat (OPEN)
5. Igor Cistowski - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-45 kg);
6. Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg);
7. Wiktor Kujawski - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+55 kg);
8. Michał Rosiński - kumite indywidualne juniorów (+76 kg);
brąz:
1. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze;
2. Anna Malik- kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze;
3. Aleksandra Malik - kata indywidualne dziewcząt 11 lat ;
4. Magddalena Malik - kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
5. Wiktor Fierek - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi;
6. Filip Pamulak - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi;
7. Bartosz Kitowski - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi;
8. Jakub Lipkowski - kata indywidualne chłopców 9 lat;
9. Jeremiasz Zenelt - kata indywidualne chłopców 9 lat;
10. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne chłopców 10 lat;
11. Igor Cistowski - kata indywidualne chłopców 12-13 lat;
12. Aleksandra Malik - kumite indywidualne dziewcząt 11 lat (OPEN);
13. Magdalena Malik - kumite indywidualne dziewcząt 11 lat (OPEN);
14. Kacper Koszarek - kumite indywidualne chłopców 9 lat (OPEN);
15. Anna Malik - kumite indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze (fantom);
16. Gabriela Ziemiańska - kumite indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze (fantom);
17. Igor Brzościkowski - kumite indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (fantom).
Wielki gratulacje dla wszystkich wojowników :)
Trener Andrzej