Jesteś tutaj

Rekiny Osielsko

3 Kwiecień 2019

W dniach 29,30 marca na basenie Bryza w Bydgoszczy odbyły się zawody pływackie – I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12,13 lat (strefa Kujawsko–pomorska), będące jednocześnie Indywidualnymi Wielobojowymi Mistrzostwami Województwa. Klub Sportowy Rekiny Osielsko reprezentowało pięcioro zawodników. Klub zajął wysokie 4 miejsce w statystyce medalowej zdobywając 6 medali. Medale dla klubu wywalczyli Pola Karolczak i Patrycja Wojciechowska. Pola okazała się najlepsza na 200 m stylem klasycznym i 200 m stylem zmiennym zdobywając złote medale, 2 srebra zdobyła na 100 m stylem motylkowym i 400 m stylem dowolnym. Patrycja Wojciechowska wygrała wyścig 100 m stylem klasycznym i stanęła na najwyższym stopniu podium, na 100 m stylem dowolnym zdobyła medal brązowy. W zawodach świetnie popłynęli poprawiając swoje rekordy życiowe: Zuzanna Schneider, Oliwier Paliwoda i Błażej Karolczak. W klasyfikacji wielobojowej Indywidualnych Mistrzostw Województwa nasze zawodniczki zajęły bardzo wysokie miejsca. Pola Karolczak była 2 - zdobywając tytuł Wielobojowej Wicemistrzyni Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Pływaniu, a Patrycja Wojciechowska zajęła 5 miejsce.
Gratulacje dla zawodników, trenerów oraz wsparcie rodziców.