Jesteś tutaj

Rekiny znów na fali

20 Listopad 2018

Dnia 17 listopada w Inowrocławiu odbyły się zawody pływackie Mistrzostwa Miasta Inowrocławia. Na te zawody zjechało się blisko 500 zawodników z całego województwa i nie tylko. Nasz klub m.in. reprezentował Jakub Dober, który pobił rekord życiowy na 50 m stylem dowolnym plasując się ostatecznie na piątym miejscu, a na 100 m stylem klasycznym wywalczył złoty medal. Z kolei Maja Jaranowska na 50 m stylem dowolnym była 6, a na 100 m klasykiem wywalczyła brązowy medal. W obu tych startach biła swoje rekordy życiowe. Na 50 m stylem dowolnym wystartował również Franciszek Kalbarczyk, który zajął 11 miejsce, kolej na 100 metrów stylem klasycznym wywalczył brązowy medal. Kolejna startująca Pola Karolczak na 50 m stylem dowolnym pobiła swój rekord życiowy zajmując czwarte miejsce, a na 100 m stylem klasycznym wywalczyła srebrny medal. Bardzo dobre starty zaliczył również Oliwier Paliwoda, który najpierw na 50 m stylem dowolnym pobił rekord życiowy zajmując piąte miejsce, a później tym samym stylu na dystansie 2 razy dłuższym znokautował swoją życiówkę. Serdecznie gratulujemy zawodnikom startów i zdobytych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również sponsorom i sympatykom Klubu Sportowego Rekiny Osielsko Gmina Osielsko, GOSiR Osielsko, SWIMSHOP POLAND, Klubben Polska, oraz wiele innych