Turniej Karate WKF „SOLNO CUP 2017”

30 Październik 2017

W dniu 28 października 2017 r. w Inowrocławiu odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate WKF „SOLNO CUP”. W turnieju udział wzięło 255 zawodników reprezentujących 14 Klubów Karate. Klub „YAMABUSHI” reprezentowali jedynie młodzi zawodnicy, którzy zdobywając łącznie 56 medali (16 złotych, 15 srebrnych, 25 brązowych) zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, i tak:

ZŁOTE MEDALE

Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10 lat

Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat

Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat

Iga Daszkiewicz - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat

Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat

Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]

Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat

Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 11 lat

Marcelina Maciejewska- kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat

Marta Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat

Magdalena Malik - kata indywidualne żółte pasy kadetki 14-15 lat

Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat [-40 kg]

Rafał Sujkowski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat

Krzysztof Wójciak - kata indywidualne białe pasy chłopcy 11 lat

Igor Brzościkowski; Hubert Grzybek; Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej

SREBRNE MEDALE

Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewczęta 8-9 lat [-27 kg]

Agata Grzybek - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat

Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8-9 lat [-27 kg]

Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej

Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10 lat

Oliwia Kozłowska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat

Aleksandra Malik - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat

Aleksandra Malik - kata indywidualne żółte pasy kadetki 14-15 lat

Nadia Ostrowicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat

Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat

Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat

Rafał Sujkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg]

Maciej Wegner - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [open]

Julia Rudnicka; Iga Daszkiewicz; Aniela Dzedzej - kata drużynowe dziewczęta 10-11 lat

BRĄZOWE MEDALE

Paweł Brudnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej

Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne open chłopcy 11 lat

Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat

Igor Brzościkowski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat

Vanessa Czyżewska – kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat

Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 11 lat

Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat

Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat

Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat [-40 kg]

Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Kacper Kaleta - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [open]

Bartosz Kitowski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat

Marika Kozłowska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat

Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]

Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]

Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat

Maja Leśniewska- kumite indywidualne dziewczęta 8-9 lat [+27 kg]

Marta Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat

Nadia Ostrowicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat

Dorian Piskrzyński - kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat [+40 kg]

Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10 lat

Jan Winnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Iga Wiśniewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat

Kinga Wiśniewska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat

Anna Malik; Magdalena Malik; Aleksandra Malik - kata drużynowe młodziczki 12-13 lat

 

/Gratulacje Trener Andrzej/

zamknij x

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.