Zawody karate klubu „YAMABUSHI”
Rewelacyjnie spisali się najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI”, którzy w dniu 13 maja 2017 r. wzięli udział w trzech turniejach Karate na terenie województwa poznańskiego zdobywając łącznie 41 medali, w tym 18 złotych, 7 srebrnych i 16 brązowych.
W pierwszym z nich - Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF w Mosinie k. Poznania medalistami zostali:
złoto:
Tomasz Znaniecki – kata indywidualne chłopców rocznik 2009 (białe pasy)
Aniela Dzedzej – kata indywidualne dziewcząt rocznik 2006 (żółte pasy)
Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2006 (+30 kg)
Aniela Dzedzej – tor przeszkód dziewcząt rocznik 2006
Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt rocznik 2008 (białe pasy)
Iga Daszkiewicz – tor przeszkód dziewcząt rocznik 2008
Fabian Sojka – kata indywidualne chłopców rocznik 2007
Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców rocznik 2007 (+30 kg)
Fabian Sojka – tor przeszkód chłopców rocznik 2007
Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt rocznik 2009 (białe pasy)
Julia Rudnicka – tor przeszkód dziewcząt rocznik 2009
Maciej Wegner – kihon chłopców rocznik 2010
Maciej Wegner – tor przeszkód chłopców rocznik 2010
Aniela Dzedzej, Kinga Maciejewska, Iga Daszkiewicz – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat.
srebro:
Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt rocznik 2006 (żółte pasy)
Kinga Maciejewska – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2006 (+30 kg)
brąz:
Tomasz Znaniecki – tor przeszkód chłopców rocznik 2009
Kinga Maciejewska – tor przeszkód dziewcząt rocznik 2006
Mateusz Jurczykowski – kata indywidualne chłopców rocznik 2006 (żółte pasy)
Mateusz Jurczykowski – kumite indywidualne chłopców rocznik 2006 (+39 kg)
Jeremiasz Zenelt – kata indywidualne chłopców rocznik 2007 (białe pasy)
Jeremiasz Zenelt – kumite indywidualne chłopców rocznik 2007 (+39 kg)
Jeremiasz Zenelt – tor przeszkód chłopców rocznik 2007
Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2009 (+29 kg)
W drugim turnieju – Super Puchar Dziecięcej Ligi Karate SHOTOKAN w Suchym Lesie k. Poznania medalistami zostali:
złoto:
Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
Mateusz Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat
srebro:
Jan Fierek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat
Jan Fierek – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (fantom)
Natalia Mioduszewska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
Natalia Mioduszewska – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (fantom)
brąz:
Hubert Mioduszewski – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
Hubert Mioduszewski – kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (fantom)
Marcel Lewandowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat
Dionizy Kosmalski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat
Natomiast w trzecim turnieju – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate SHOTOKAN w Suchym Lesie k. Poznania medalistami zostali:
złoto:
Marcel Lewandowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Wiktor Fierek – tor przeszkód chłopców 6-7 lat
srebro:
Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
brąz:
Hubert Mioduszewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat
Hubert Mioduszewski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (fantom)
Jan Fierek – kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Dionizy Kosmalski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat
/ Andrzej Jankowski /