Jesteś tutaj

Rekiny Osielsko

15 Kwiecień 2019

W dniu 06.04 odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Ikarem na Fali. Były to zawody charytatywne, których celem była zbiórka pieniędzy dla chorych dziewczynek. Klub Sportowy Rekiny Osielsko reprezentowały dwie zawodniczki: Wiktoria Cieślak i Pola Karolczak. Wiktoria zajęła 5 i 6 miejsce, poprawiając swoje rekordy życiowe na dystansach 100 m stylem zmiennym i 50 m stylem motylkowym. Pola wystartowała na dystansie 100 m stylem dowolnym i 100 m stylem klasycznym, w których to startach zdobyła 2 złote medale i została najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wiekowej.

Dnia 7.04 w Osielsku odbyła się kolejna edycja zawodów Solano Cup. Na tych zawodach wystartowali zawodnicy Martyna Spychalska, Pola Karolczak, Jakub Dober oraz dorośli trenujący w grupach masters Damian Dober, Przemysław Wojciechowski oraz Tomasz Spychalski. Na początek bardzo ładnie popłynęła Martynka debiutując w zawodach pływackich wywalczyła 4 lokatę. W drugim bloku zawodów Pola popłynęła po raz kolejny swoje rekordy życiowe zdobywając złote medale w konkurencjach 50 m stylem dowolnym i 50 metrów stylem klasycznym. Jakub pobił życiówki na 50 m stylem dowolnym i 50 klasycznym dwukrotnie wywalczając srebrny medal. W kategoriach masters panowie startowali w dwóch konkurencjach, a mianowicie na dystansach 50 metrowych stylami klasycznym i dowolnym. Tomek wywalczył dwa srebrne medale, Damian srebro w dowolnym i 4 miejsce w klasycznym, a Przemek brąz w klasycznym i 4 miejsce w dowolnym.