VI YAMABUSHI CUP 2017
W tegorocznej edycji VI Turnieju Karate YAMABUSHI CUP, który odbył się w dniu 7 października 2017 w Osielsku udział wzięło 390 zawodników z 22 Klubów Karate z terenu Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” zdobyli łącznie 88 medali, w tym: 18 złotych,22 srebrnych i 44 brązowych zdobywając tytuł najlepszego Klubu zawodów. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zajął Klub Karate SAKURA Rumia, a trzecie KAISHO Białystok. Najlepszą zawodniczką zawodów została Marika Grzegorek z klubu KAMIKAZE Szczecin, a najlepszym zawodnikiem Mikołaj Joachimiak z klubu YAMABUSHI.
Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:
ZŁOTE MEDALE
Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
Adam Gaca - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
Gracjan Górski - kata indywidualne białe pasy młodzicy 12-13 lat
Hubert Grzybek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej
Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]
Przemysław Magielski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej
Przemysław Magielski - kumite indywidualne seniorzy 30 lat i więcej [open]
Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]
Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg]
Anna Sujkowska - ata indywidualne open seniorki 30 lat i więcej
Julia Walus - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [+50 kg]
Aleksandra Małolepsza, Martyna Nitek; Maja Poćwiadrowska - kata drużynowe kobiety 14-17 lat
Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej
SREBRNE MEDALE
Mikołaj Burek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej
Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat
Aniela Dzedzej - kata indywidualne open dziewczęta 10-11 lat
Aniela Dzedzej - kata indywidualne open młodziczki 12-13 lat
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]
Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
Hubert Grzybek - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
Wiktor Kujawski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
Maja Leśniewska - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
Martyna Nitek - kata indywidualne open kadetki 14-15 lat
Kacper Rosiński - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
Kacper Rosiński - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]
Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]
Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]
Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat i mniej
Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński - kata drużynowe mężczyźni 14-17 lat
BRĄZOWE MEDALE
Paweł Brudnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
Paweł Brudnicki - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
Jarosław Brudnicki - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej
Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
Adrianna Drużkowska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
Adam Gaca - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg]
Vincent Gniatczyk - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
Igor Gniot - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]
Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat
Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]
Kacper Kaleta - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
Mikołaj Kisielewski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 18 lat i więcej
Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej
Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open juniorzy 16-17 lat
Natalia Kowalik - kata indywidualne open seniorki 18 lat i więcej
Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]
Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]
Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat
Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
Aleksandra Małolepsza - kata indywidualne open juniorki 16-17 lat
Aleksandra Małolepsza - kumite indywidualne juniorki 16-17 lat [open]
Hubert Mioduszewski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat
Zofia Napieralska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [-30 kg]
Alicja Podlasińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 7 lat i mniej
Aleksandra Poskrop - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat
Rafał Sujkowski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
Kacper Słupski - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
Patryk Tarkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
Krystian Trepkowski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
Krystian Trepkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]
Julia Walus - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-54 kg]
Jan Winnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe dziewczęta 10-11 lat
Mikołaj Pilarski, Dorian Piskrzyński, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat
Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Hubert Mioduszewski - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat
Mateusz Brzościkowski, Mikołaj Joachimiak, Kacper Rosiński - kata drużynowe młodzicy 12-13 lat.
Gratulacje!!!
Trener Andrzej