Logo Gmina Osielsko

Rekrutacja na półkolonie letnie

Ocena 0/5

Rekrutacja na półkolonie

Informujemy, że w terminie od 23 marca do 10 kwietnia prowadzona jest dodatkowa rekrutacja na bezpłatne półkolonie dla uczniów, które odbędą się w wakacje w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Maksymilianowie oraz Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osielsku.

 

Półkolonie z zajęciami z informatyki i jęz. angielskiego są częścią projektu pn. „Projekty edukacyjne dla szkół podstawowych Gminy Osielsko” nr FEKP.08.12-IP.02-0011/23, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 

W programie półkolonii oprócz zajęć z informatyki i jęz. angielskiego prowadzonych w pracowni informatycznej z wykorzystaniem gier edukacyjnych, okularów VR i robotów edukacyjnych organizatorzy przewidzieli również atrakcję w formie pokazu kina sferycznego.

 

Udział w 5-dniowych półkoloniach jest bezpłatny, a każdy uczestnik ma dodatkowo zapewniony każdego dnia ciepły posiłek.

 

Uczestnikami półkolonii mogą być uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Maksymilianowie oraz Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osielsku, którzy nie brali udziału w poprzednich turnusach półkolonii, które odbyły się w wakacje oraz ferie zimowe.

 

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i półkolonii dostępne są na stronach internetowych oraz w sekretariatach szkół.

 

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w terminie do 10 kwietnia 2026 r. w sekretariacie szkoły podstawowej.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w półkoloniach.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności