Logo Gmina Osielsko

Krajowy System e-Faktur (KSeF)

Ocena 0/5

 

Szanowni Państwo,

od 1 lutego br. Krajowy System e-Faktur (KSeF) czyli system służący do wystawiania, przesyłania, odbierania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych obejmuje etapami wszystkich przedsiębiorców oraz wystawiających faktury w Polsce.

Obowiązek wystawiania faktur w KSeF objął do tej pory przedsiębiorców, u których wartość sprzedaży (wraz z kwotą podatku) przekroczyła w 2024 r. 200 mln zł.

Od 1 kwietnia br. system będzie obligatoryjny dla pozostałych przedsiębiorców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, Krajowa Administracja Skarbowa przygotowała zestaw materiałów video wyjaśniających i przybliżających działanie systemu.

Wszystkie niezbędne treści dotyczące systemu, włącznie z przydatnymi tutorialami i nagraniami szkoleń dedykowanych poszczególnym branżom, znajdują się na stronie https://ksef.podatki.gov.pl

 

 

Jak wejść do KSeF? https://youtu.be/hv33QDAairA

 

Jak odebrać fakturę w KSeF? https://youtu.be/rkOGprn4i_g

 

Animacja: Jak odebrać fakturę w KSeF? https://youtu.be/mXO33sD7XnI

 

Jak korzystać z KSeF? https://youtu.be/PSqSLo5lO8o

 

Jak wystawić fakturę gdy KSeF jest niedostępny https://youtu.be/JtcaqrHmxcw

 

Jak wypełnić formularz ZAW-FA? https://youtu.be/9lxpznc1Vcs

 

Fakty o KSeF https://youtu.be/cwRgkDBieps

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności