Klub „YAMABUSHI” z 35 medalami !!! w zawodach w Karate.
Copernicus Cup 2018
W dniu 14 kwietnia 2018 r . w Toruniu odbyły się zawody Karate pn. Copernicus Cup” w którym wzięło udział ok. 240 zawodników reprezentujących 20 Klubów Karate z terenu całej Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” uczestniczący w turnieju zdobyli łącznie 35 medali, w tym 13 złotych, 9 srebrnych i 13 brązowych zdobywając drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju.
Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:
Złoto:
-
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat (-40 kg);
-
Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [Fantom];
-
Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35 kg];
-
Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg];
-
Krzysztof Michalski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-76 kg]
-
Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewczęta 8 lat;
-
Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [-35 kg];
-
Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg];
-
Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-68 kg]10
-
Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat;
-
Igor Brzościkowski, Bartosz Kitowski, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 9 lat;
-
Igor Brzościkowski, Bartosz Kitowski, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat;
-
Mateusz Brzościkowski, Mateusz Jurczykowski, Marcel Lewandowski- kata drużynowe młodzicy 12-13 lat
Srebro:
-
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewczęta 10 lat;
-
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-47 kg];
-
Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat [Open];
-
Bartosz Kitowski - kata indywidualne chłopcy 9 lat;
-
Jakub Lipkowski - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [-35 kg];
-
Błażej Michałek - kata indywidualne chłopcy 7 lat i mniej;
-
Błażej Michałek - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [Fantom];
-
Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewczęta 8 lat [Open];
-
Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35 kg]
Brąz:
-
Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopcy 10 lat;
-
Adam Gaca - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-68 kg];
-
Agata Grzybek - kata indywidualne dziewczęta 10 lat;
-
Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 10 lat [-35 kg];
-
Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat [Open];
-
Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg];
-
Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-40 kg];
-
Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [-40 kg];
-
Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopcy 8 lat;
-
Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [Open]
-
Magdalena Malik - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-50 kg];
-
Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg];
-
Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe młodziczki 12-13 lat
Gratulacje
Trener Andrzej