VI YAMABUSHI CUP 2017

11 Październik 2017

W tegorocznej edycji VI Turnieju Karate YAMABUSHI CUP, który odbył się w dniu 7 października 2017 w Osielsku udział wzięło 390 zawodników z 22 Klubów Karate z terenu Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” zdobyli łącznie 88 medali, w tym: 18 złotych,22 srebrnych i 44 brązowych zdobywając tytuł najlepszego Klubu zawodów. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zajął Klub Karate SAKURA Rumia, a trzecie KAISHO Białystok. Najlepszą zawodniczką zawodów została Marika Grzegorek z klubu KAMIKAZE Szczecin, a najlepszym zawodnikiem Mikołaj Joachimiak z klubu YAMABUSHI.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:

ZŁOTE MEDALE

Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat

Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat

Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat

Adam Gaca - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat

Gracjan Górski - kata indywidualne białe pasy młodzicy 12-13 lat

Hubert Grzybek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej

Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat

Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat

Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]

Przemysław Magielski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej

Przemysław Magielski - kumite indywidualne seniorzy 30 lat i więcej [open]

Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]

Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg]

Anna Sujkowska - ata indywidualne open seniorki 30 lat i więcej

Julia Walus - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [+50 kg]

Aleksandra Małolepsza, Martyna Nitek; Maja Poćwiadrowska - kata drużynowe kobiety 14-17 lat

Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej

SREBRNE MEDALE

Mikołaj Burek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej

Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat

Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat

Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat

Aniela Dzedzej - kata indywidualne open dziewczęta 10-11 lat

Aniela Dzedzej - kata indywidualne open młodziczki 12-13 lat

Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]

Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Hubert Grzybek - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej

Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej

Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat

Wiktor Kujawski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat

Maja Leśniewska - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat

Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat

Martyna Nitek - kata indywidualne open kadetki 14-15 lat

Kacper Rosiński - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat

Kacper Rosiński - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]

Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat

Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]

Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]

Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat i mniej

Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński - kata drużynowe mężczyźni 14-17 lat

BRĄZOWE MEDALE

Paweł Brudnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej

Paweł Brudnicki - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej

Jarosław Brudnicki - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej

Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat

Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat

Iga Daszkiewicz - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat

Adrianna Drużkowska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat

Adam Gaca - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg]

Vincent Gniatczyk - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat

Igor Gniot - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]

Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat

Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]

Kacper Kaleta - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej

Mikołaj Kisielewski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat

Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat

Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 18 lat i więcej

Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej

Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat

Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open juniorzy 16-17 lat

Natalia Kowalik - kata indywidualne open seniorki 18 lat i więcej

Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]

Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]

Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat

Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat

Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat

Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat

Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat

Aleksandra Małolepsza - kata indywidualne open juniorki 16-17 lat

Aleksandra Małolepsza - kumite indywidualne juniorki 16-17 lat [open]

Hubert Mioduszewski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat

Zofia Napieralska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [-30 kg]

Alicja Podlasińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 7 lat i mniej

Aleksandra Poskrop - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat

Rafał Sujkowski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat

Kacper Słupski - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat

Patryk Tarkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat

Krystian Trepkowski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat

Krystian Trepkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]

Julia Walus - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-54 kg]

Jan Winnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej

Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe dziewczęta 10-11 lat

Mikołaj Pilarski, Dorian Piskrzyński, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat

Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Hubert Mioduszewski - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat

Mateusz Brzościkowski, Mikołaj Joachimiak, Kacper Rosiński - kata drużynowe młodzicy 12-13 lat.

 

Gratulacje!!!

Trener Andrzej

zamknij x

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.